Elazığ Aileleri+

MARED'DEN HARPUT İLKÖĞRETİME YARDIM


 26.3.2010 17:06:11   781 kez okundu.
 Kategori : ELAZIĞ GÜNCEL

MARED'DEN HARPUT İLKÖĞRETİME YARDIM        Marmara Elazığlılar Derneği  Harput İlköğretim okuluna yardımda bulunmuştur. Konuyla alakalı bir açıklama yapan dernek basın ve yayın sorumlusu Sinan TEKİN şu açıklamalarda bulundu.Derneğimiz yardım çalışmalarına  devam ediyor.Harput İlköğretim okulunun perdeleri derneğimizce yaptırılarak okul idaresine teslim edilmiştir.Elazığ İl Temsilcilerimiz Fethi Ahmet GEL ve Fatih TEKİN perdeleri Harput İlköğretim Müdürü Kazım ATICI’ya teslim ettiler.

 

         Teslim sırasında bir basın açıklaması yapan temsilcimiz Fatih TEKİN şu açıklamalarda bulundu. MARED derneği olarak   kuruluşumuz üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen bir çok güzel kültürel ve yardımlaşmaya yönelik çalışmalara imza attık.Bu çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir.Derneğimizin merkezi İstanbul da olmasına rağmen çalışmalarını Elazığ’la koordineli olarak yürütmeye gayret göstermekteyiz.Elazığ temsilciliği olarak Elazığ sorunları üzerinde neler yapabileceğimizi sürekli istişareler yaparak fikirlerimizi genel merkezimizle paylaşıyor imkanlar dahilinde ülkemizdeki ekonomik kırizide düşünerek Elazığ’a özellikle maddi ve ayni yardımlar yapmaya devam ediyoruz.

 

             Yakın zamanda deprem bölgesine yardımlar gönderen derneğimiz , bu günde acil ihtiyaca binaen Harput İlköğretim okulunun perdelerini yaptırmıştır.Bu kapsamda okulumuzun 52 penceresinin güneşlik ve tül perdelerini diktirerek okul müdürlüğümüze huzurunuzda MARED İl temsilcileri olarak teslim ediyoruz.Başta başkanımız Mahmut KAHRAMAN olmak üzere MARED Yönetimini ve bu tür hayır işlerine duyarsız kalmayan yardımda bulunan tüm iş adamlarımızı kutluyor sizlere ve Elazığlılara sayğılarımı sunuyorum dedi.

 

            Yardımları alan Harput İlköğretim Okulu Müdürü Kazım ATICI ise yapılan yardım ile okulumuzun ciddi bir eksiğinin daha tamamlanmış olduğunu vurgulayarak.MARED İl temsilcileri huzurunda emeği geçen herkese teşekkür etti.

                Harput Muhtarı Feyzi KAHRAMAN ‘da her şeyi devlet den beklememek gerektiğini sivil toplum örğütleri ve iş adamlarının Elazığ’a sahip çıkma konusunda daha duyarlı olması halinde bir çok ihtiyacın giderebileceğini vurgulayarak sevgili başkanımız Mahmut KAHRAMAN yönetimindeki MARED’in çalışmaları buna en güzel örnek olduğuna inanıyorum dedi.

 

                                                                                                  Sinan TEKİN

                                                                                            Basın Yayın Sorumlusu

       


     


MARED DEN HARPUT İLKÖĞRETİME PERDE YARDIMI 26... mared2009


Yorum Yap


Yazili ResimBu Habere Hiç Yorum Yapılmamış

0


Duyurular


Tümünü Gör

Yönetim Kurulu


Tümünü Gör

Anket

MARED ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ


 


Tümünü Gör

Bugün : 734   Son 1 Hafta : 6066   Son 1 Ay : 38698   Son 12 Ay: 38698