Elazığ Aileleri+

Mahmut KAHRAMAN BAŞKANLIĞINDA MARED YÖNETİM KURULU, GÖREVE YENİ BAŞLAYAN ELAZIĞ VALİSİ Çetin Oktay KALDIRIM’ı MAKAMINDA ZİYARET ETTİ


 6.7.2017 12:11:54   468 kez okundu.
 Kategori : ELAZIĞ GÜNCEL

MARED OLARAK, 6 Temmuz 2017 Tarihinde Yeni Valimiz Sayın Çetin Oktay KALDIRIM İle Bir Araya Geldik

MARED Yönetimi, İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevinden Elazığ Valiliğine atanan Vali Çetin Oktay KALDIRIM’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

6 Temmuz 2017 tarihinde gerçekleşen ve Başkan Mahmut KAHRAMAN, 2. Başkan Şaban POLAT, Yönetim Kurulu Üyesi Sıtkı Uçar, Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkadir AYDIN, Elazığ İl Temsilcisi Cahit CAN, Ankara İl Temsilcisi Ahmet Tahir ERDEM ve Veysi YALÇINKAYA’nın da hazır bulunduğu görüşmede, Sayın KALDIRIM’a MARED faaliyetleri ve derneğin kuruluş misyonu hakkında bilgi verildi. MARED olarak eğitime ve spora katkı konusunda büyük hassasiyet gösterdiklerini, Elazığlı üniversite öğrencilerine burs imkanı sağladıklarını da ifade eden Başkan Mahmut KAHRAMAN ziyaret sonrasında şunları söyledi: “Sayın Valimize İstanbul’a dönmeden bir hayırlı olsun demek istedik. Elazığımız için güzel hizmetleri olacağını umuyoruz.  Sayın Valimiz, Elazığlıların da kendisini çok sıcak karşıladığını, İstanbul’a geldiğinde derneğimizi ziyaret edeceğini, Elazığ’ı birlik beraberlik içinde Elazığlılarla beraber yöneteceğini vurguladı. MARED olarak Elazığ ile ilgili her türlü sorunun çözümü aşamasında yanında olacağımızı ifade ettik. Kendisine bizi tam bir Karadeniz misafirperverliği ile ağırladığı için de ayrıca teşekkür ederiz” dedi.Etiketler :

Yorum Yap


Yazili ResimBu Habere Hiç Yorum Yapılmamış

0


Duyurular


Tümünü Gör

Yönetim Kurulu


Tümünü Gör

Anket

MARED ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ


 


Tümünü Gör

Bugün : 2343   Son 1 Hafta : 18052   Son 1 Ay : 18052   Son 12 Ay: 852453