Elazığ Aileleri+

MARED KADIN KOLLARI MUHARREM AYI MÜNASEBETİYLE AŞURE ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ


 30.9.2017 09:59:17   417 kez okundu.
 Kategori : FAALİYETLERİMİZ

MARED, 30 EYLÜL 2017 AKŞAMI MUHARREM AYI NEDENİYLE DERNEK SALONUNDA KURAN-I KERİM OKUTUP AŞURE İKRAMINDA BULUNDU

MARED Basın Sözcüsü yaptığı açıklamada, kısa adı MARED olan Marmara Elazığlılar Derneğinin, Muharrem Ayı münasebetiyle 30 Eylül 2017 Cumartesi akşamı dernek salonunda AŞURE ETKİNLİĞİ düzenlediğini ifade etti.

MARED Kurucu Başkanı KAHRAMAN, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin simgesi olan Muharrem Ayı  çok önemli bir aydır. Aşure Günü toplumumuzun birliğini, kardeşliğini  pekiştirir.” dedi.

Gecede Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şubesi Başkanı Oktay KAYA ve Yönetim Kurulu’nun yanısıra, şehit ve gazi yakınları da katıldı. Ayrıca Kastamonu Derneği Kadın Kollarından Nuray ÖZBEK ve Yönetim Kurulu, Elazığspor Narkoz Taraftar Grubu Başkanı Mücahit BİÇER ve grup üyeleri ve İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimiz bizi bu anlamlı gecede yalnız bırakmadı.

 

MARED Yönetim Kurulu ve Üyelerinin de hazır bulunduğu gece Kuran-ı Kerim okunmasıyla başladı ve misafirlerimize tavuk-pilav ve ayran servisinin ardından MARED Kadın Kolları Başkanı Şenay BOZKURT’un hazırladığı aşure ikramı ile sonlandı.

Katılımın çok yoğun olduğu maneviyatı yüksek bu gecede, emeklerinden dolayı  Şenay BOZKURT başkanlığındaki Kadın Kollarımıza çok teşekkür ederiz.  

               Etiketler :

Yorum Yap


Yazili ResimBu Habere Hiç Yorum Yapılmamış

0


Duyurular


Tümünü Gör

Yönetim Kurulu


Tümünü Gör

Anket

MARED ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ


 


Tümünü Gör

Bugün : 849   Son 1 Hafta : 11378   Son 1 Ay : 11378   Son 12 Ay: 1646098